0 Likes

Blahoslavova - Saronmb.cz
Czech Republic

Profesionální péče v příjemném prostředí

  • Péče o pleť - pleť je ošetřována BIO kosmetikou Nobilis Tilia, která je vyráběna bez syntetických a konzervačních látek, kdykoliv je to možné - proto je vhodná i na velmi citlivou pleť a přesto účinná na zralou pleť..Bioaktivní látky výrobků působí velice příznivě na zlepšení celkového stavu, vzhledu i fyziologických funkcí pokožky.Éterické oleje jsou schopny pronikat hluboko do lidského organismu a příznivě ovlivňují psychický stav člověka.To je jednou z hlavních předností aromaterapeutické kosmetiky oproti kosmetice klasické

  • Profesionální líčení - denní, večerní, svatební, plesové, extravagantní, disco a párty líčení

  • Depilace - depilace teplým voskem.Pokožka je bezprostředně po depilaci ošetřena speciální kosmetikou, v případě potřeby i kosmetickým laserem, takže nedochází k zánětkům a nežádoucím reakcím.

  • Ošetření kosmetickým laserem - Laserové světlo proniká do hlubokých vrstev kůže, kde účinně pomáhá proti akné, jizvičkám po akné, vráskám, striím, zklidňuje pleť, celkově intenzivně zlepšuje stav pleti

  • Permanentní řasy - dopřejte si revoluční techniku prodlužování a zhušťování řas metodou "řasa na řasu"
    Na jednotlivé přírodní řasy se lepí syntetické řasy různých délek, které jsou k nerozeznání od přírodních. Přírodní řasy se v průměru obnovují za 60-90 dní. Ideální doba doplnění syntetických řas je jeden měsíc.Aplikace řas je prováděna značkovým materálem a školenou kosmetičkou.

View More »

Copyright: Milos Adamek
Type: Spherical
Resolution: 10242x5121
Taken: 05/05/2011
Uploaded: 05/05/2011
Updated: 02/07/2014
Views:

...


Tags: saron; saronmb
comments powered by Disqus

Milos Adamek
Výstaviště
Milos Adamek
Výstaviště - Kašna
Milos Adamek
Blahoslavova X Dukelská - Kulturní dům KOVO
Milos Adamek
Dukelská X Šmilovského
Milos Adamek
Altánek Café Cocktail Bar
Milos Adamek
Náměstí míru - kruhový objezd
Milos Adamek
Jan Amos Komensky, Palackého, Mladá Boleslav, Česká Republika
Milos Adamek
Havelský hřbitov - vchod do parku
Milos Adamek
Palackého - Divadlo
Milos Adamek
Palackého x Tylova, Mladá Boleslav, Česká Republika
Milos Adamek
Křižovatka ulic Palackého a Husova, Mladá Boleslav
Milos Adamek
Palackého - Gymnázium
Toni Garbasso
Florio winery
dieter kik
vieux bateau Pors Guen Gouesnach Bretagne France
Nikos Biliouris
Saint Nicolas 2
Toni Garbasso
Monastero del Carmine
David Group
Tae Kwon Do Class. Centennial, Colorado
Toni Garbasso
Canyon de Chelly
Luciano Correa | Vista Panorâmica
On summit of Pedra do Bau
Toni Garbasso
Blue Mesa - Petrified forest
erwan-boisecq
Conleau
Toni Garbasso
Crystal Forest - Petrified forest
Toni Garbasso
Elfrida
Toni Garbasso
Sonora desert
Milos Adamek
2011.06.16 - Wine Hruska 3
Milos Adamek
Pacific Beach, San Diego - HDR
Milos Adamek
2011.06.16 - Flowers from Barbara
Milos Adamek
JaP 09
Milos Adamek
26. 7. 2011 - Pralines
Milos Adamek
Dental Clinic MD. Taha - Physicians 3
Milos Adamek
Castle Bezdez - Tower
Milos Adamek
Restaurace Rozvoj 05
Milos Adamek
2011.06.28 - swimming pool 2
Milos Adamek
Olbrachtova x Mahenova
Milos Adamek
Sobotka - square
Milos Adamek
2011.04.20 - Karmel 28
More About Czech Republic

The Czech Republic is a cool little landlocked country south of Germany and Poland, with a national addiction to pork and beer. Potatos, cabbage, and dumplings are close behind them, and they also have this great bar food called "utopenec." It means "a drowned man," it's pickled sausage with onions, perfect with some dark wheat bread and beer. The Czech bread is legendary, like a meal all by itself.Czechoslovakia first became a sovereign state in 1918 when it declared independence from the Austro-Hungarian Empire. The state of Czechoslovakia lasted until the "Velvet Divorce" of 1993, which created Slovakia and the Czech Republic.It was occupied by Germany in WWII but escaped major damage, unlike most other European cities. The nation's capital, Prague, retains some of Europe's most beautiful Baroque architecture as well as one of the largest medieval castle complexes still standing. The President of the Czech Republic has his offices in the Prague Castle even today.There was a coup d'etat in 1948 and Czechoslovakia fell under Soviet rule. For fifty years Czechoslovakia was a Socialist state under the USSR, subject to censorship, forced atheism and even the arrest of jazz musicians!In 1989, communist police violently squashed a pro-democracy demonstration and pissed everybody off so bad that a revolution erupted over it, finally ending the Communist rule.The next twenty years saw rapid economic growth and westernization. Today in Prague you can eat at McDonald's or KFC, shop for snowboarding boots and go see a punk rock show.The Czech Republic took over the presidency of the European Union in January 2009. This instantly created lots of political drama because the President of the Czech Republic, Vaclav Klaus, is a renowned Euroskeptic.We anxiously await the outcome of "President Klaus vs. the Lisbon Treaty", a world heavywieght fight sceduled for spring 2009.Text by Steve Smith.