0 Likes

Hotel Golebiewski
Poland

Hotel Gołębiewski je špičkou polského rekreačního hoteliérství. Ubytovací zařízení leží v klidném prostředí, ale poměrně blízko centra města. Jedná se o velký hotel pro víc než 1400 rekreantů s bezbariérovým vstupem. Poskytuje vhodné podmínky pro sportovní využití, relax a oddech. Lázeňské a relaxační procedury se nacházejí přímo v objektu. Díky vysokému standardu je hotel vhodný i pro náročnou klientelu.

quapark Wisla – víte, kde jej najdete?

Možná jste už něco slyšeli o aquaparku ve Wisle, ale nevíte, kde přesně se park wodny, jak říkají poláci, nachází. Faktem je, že pokud o aquaparku nevíte od známých nebo se nezeptáte přímo místních, budete jej hledat těžko. Aquapark Tropikana není totiž samostatnou jednotkou, ale součástí hotelu Golebiewski. Ten už není tolik těžké najít – jako dominanta města se tyčí na výběžku Slezských Beskyd, ve výšce 713 m. n. m. Pokud máte možnost vyjet autem, do Wisly se z pohraničí Českého Těšína dostanete za necelou hodinu.

Hotel Golebiewski – prvotřídní luxus

Hledáte-li místo pro romantický víkend ve dvou, hotel Golebiewski je to pravé ořechové. Nocleh zde sice není zrovna laciný, v nabídce jsou ale i různé sezónní akce, které se vyplatí využít. Přístup do aquaparku mají hoteloví hosté volný, Tropikana je ale přístupná i široké veřejnosti.

Co nabízí Aquapark ve Wisle

V polském aquaparku Tropikana si přijde na své opravdu každý. Najdete zde celkem 8 hydromasážních van s nejrůznějšími příměsi – např. mořská, borovicová nebo železito-vápencová, všechny blahodárně působící na náš organismus. Dále jsou k dispozici tři druhy sauny (eukalyptová, kosodřevinová, s alpskou solí) a jedna parní lázeň s pozoruhodnými světelnými efekty. Po pobytu v sauně se odvážnější návštěvníci chodí zchladit do ledové jeskyně (doporučuji ale vzít si sebou nazouváky, stát na ledě málokdo dlouho vydrží).

Zaplavat si můžete ve 25 m dlouhém a 2,2 m hlubokém bazénu, dovolenou u moře vám zase připomenou umělé vlny, které se zde spouští v pravidelných intervalech. Rodiče s dětmi ocení dětské brouzdaliště, 5 tobogánů a pokoje odpočinku. Příjemná je také solná jeskyně, kterou najdete v současnosti i v každém větším městě u nás. Zde ale můžete využít absenci oblečení a solí si doslova „vyhoblovat“ paty a ztvrdlou kůži na kolenou nebo na loktech. Věřte, že i po krátkém pobytu v tomto aquaparku odejdete příjemně zrelaxovaní, s kůži jemnou jako samet.

Otevírací doba a cena

Za 1,5 hodiny v aquaparku Tropikana zaplatíte 30 zlotých (za dítě do 15 let dáte jen polovinu). Každá půlhodina navíc vás přijde na 5 zlotých (u dětí do 15 let taktéž). Ratolesti do 4 let mají vstup zdarma. V ceně je také vypůjčení ručníků.

Otevírací doba aquaparku je 8 – 21 hodin, a to od pondělí do neděle.

View More »

Copyright: Richard Toman
Type: Spherical
Resolution: 9256x4628
Uploaded: 28/11/2010
Updated: 03/09/2014
Views:

...


Tags: hotel
comments powered by Disqus

Richard Toman
Penzion Silesia ve Wisle
Richard Toman
Hotel Golebiewski - Wisla
Richard Toman
Wisła - 1 maja
Richard Toman
Wisła - 1 maja 2
Richard Toman
Stanislaw Hadyna amfiteatr v Wisle
Marek Kocjan
Wisla amfiteatr
Richard Toman
Wisla - Muzeum Beskidzkie
Marek Kocjan
Wisla kosciol ewangelicki 4373
Richard Toman
Wisła - kościół św. Piotra i Pawła
Marek Kocjan
Wisla kosciol ewangelicki 4374
Marek Kocjan
Wisla kosciol ewangelicki 4368
ziaro
Ustroń Polana PKP
kiyoharu takamura
Mt.fuji 3255m
Thomas Schwarz
Rhonegletscher
Christos Tsekas
Αγναντεύοντας το ηλιοβασίλεμα στη Μουργκάνα
H Jafari
Eighth tournament of the Quran Tehran-Iran
Juan Jose Perez
Pozo de la Iniciación
Henk-Jan de Jong
Orval abbey
Valentin Arfire
Peter's Bicycle Workshop
www.360tourist.net
Shallow coastal reef diving in Manado
Thanee Charoensilp
Mass Ordination Program for 100,000 Dhamadayada Monks
Andrew Cole
St Marys Library
Rommel Bundalian
360° View of Amphitheater Terraces of Batad - Banaue, Ifugao
Marcio Cabral
Alto Paraíso at Magic Hour
Richard Toman
Snilovske sedlo Nadmorska vyska 1520 m
Richard Toman
Bratislava - Slovenské Národné Divadlo
Richard Toman
Karviná - Park Boženy Němcové
Richard Toman
Karviná - ZŠ Slovenská
Richard Toman
Ostrava Radnice
Richard Toman
Dinopark Ostrava 2
Richard Toman
Pszczyna - Zagroda Żubrów
Richard Toman
Lodičky Park Boženy Němcové
Richard Toman
Bratislava - Hrad 2
Richard Toman
Terchová - Tiesňavy - potok varinka 2
Richard Toman
Bratislava - Hans Christian Andersen
Richard Toman
Karviná Hlavní Vlakové Nádraží
More About Europe

Europe is generally agreed to be the birthplace of western culture, including such legendary innovations as the democratic nation-state, football and tomato sauce.The word Europe comes from the Greek goddess Europa, who was kidnapped by Zeus and plunked down on the island of Crete. Europa gradually changed from referring to mainland Greece until it extended finally to include Norway and Russia.Don't be confused that Europe is called a continent without looking like an island, the way the other continents do. It's okay. The Ural mountains have steadily been there to divide Europe from Asia for the last 250 million years. Russia technically inhabits "Eurasia".Europe is presently uniting into one political and economic zone with a common currency called the Euro. The European Union originated in 1993 and is now composed of 27 member states. Its headquarters is in Brussels, Belgium.Do not confuse the EU with the Council of Europe, which has 47 member states and dates to 1949. These two bodies share the same flag, national anthem, and mission of integrating Europe. The headquarters of the Council are located in Strasbourg, France, and it is most famous for its European Court of Human Rights. In spite of these two bodies, there is still no single Constitution or set of laws applying to all the countries of Europe. Debate rages over the role of the EU in regards to national sovereignty. As of January 2009, the Lisbon Treaty is the closest thing to a European Constitution, yet it has not been approved by all the EU states. Text by Steve Smith.