0 Likes

Hotel Golebiewski
Poland

Hotel Gołębiewski je špičkou polského rekreačního hoteliérství. Ubytovací zařízení leží v klidném prostředí, ale poměrně blízko centra města. Jedná se o velký hotel pro víc než 1400 rekreantů s bezbariérovým vstupem. Poskytuje vhodné podmínky pro sportovní využití, relax a oddech. Lázeňské a relaxační procedury se nacházejí přímo v objektu. Díky vysokému standardu je hotel vhodný i pro náročnou klientelu.

quapark Wisla – víte, kde jej najdete?

Možná jste už něco slyšeli o aquaparku ve Wisle, ale nevíte, kde přesně se park wodny, jak říkají poláci, nachází. Faktem je, že pokud o aquaparku nevíte od známých nebo se nezeptáte přímo místních, budete jej hledat těžko. Aquapark Tropikana není totiž samostatnou jednotkou, ale součástí hotelu Golebiewski. Ten už není tolik těžké najít – jako dominanta města se tyčí na výběžku Slezských Beskyd, ve výšce 713 m. n. m. Pokud máte možnost vyjet autem, do Wisly se z pohraničí Českého Těšína dostanete za necelou hodinu.

Hotel Golebiewski – prvotřídní luxus

Hledáte-li místo pro romantický víkend ve dvou, hotel Golebiewski je to pravé ořechové. Nocleh zde sice není zrovna laciný, v nabídce jsou ale i různé sezónní akce, které se vyplatí využít. Přístup do aquaparku mají hoteloví hosté volný, Tropikana je ale přístupná i široké veřejnosti.

Co nabízí Aquapark ve Wisle

V polském aquaparku Tropikana si přijde na své opravdu každý. Najdete zde celkem 8 hydromasážních van s nejrůznějšími příměsi – např. mořská, borovicová nebo železito-vápencová, všechny blahodárně působící na náš organismus. Dále jsou k dispozici tři druhy sauny (eukalyptová, kosodřevinová, s alpskou solí) a jedna parní lázeň s pozoruhodnými světelnými efekty. Po pobytu v sauně se odvážnější návštěvníci chodí zchladit do ledové jeskyně (doporučuji ale vzít si sebou nazouváky, stát na ledě málokdo dlouho vydrží).

Zaplavat si můžete ve 25 m dlouhém a 2,2 m hlubokém bazénu, dovolenou u moře vám zase připomenou umělé vlny, které se zde spouští v pravidelných intervalech. Rodiče s dětmi ocení dětské brouzdaliště, 5 tobogánů a pokoje odpočinku. Příjemná je také solná jeskyně, kterou najdete v současnosti i v každém větším městě u nás. Zde ale můžete využít absenci oblečení a solí si doslova „vyhoblovat“ paty a ztvrdlou kůži na kolenou nebo na loktech. Věřte, že i po krátkém pobytu v tomto aquaparku odejdete příjemně zrelaxovaní, s kůži jemnou jako samet.

Otevírací doba a cena

Za 1,5 hodiny v aquaparku Tropikana zaplatíte 30 zlotých (za dítě do 15 let dáte jen polovinu). Každá půlhodina navíc vás přijde na 5 zlotých (u dětí do 15 let taktéž). Ratolesti do 4 let mají vstup zdarma. V ceně je také vypůjčení ručníků.

Otevírací doba aquaparku je 8 – 21 hodin, a to od pondělí do neděle.

View More »

Copyright: Richard Toman
Type: Spherical
Resolution: 9256x4628
Uploaded: 28/11/2010
Updated: 03/09/2014
Views:

...


Tags: hotel
comments powered by Disqus

Richard Toman
Penzion Silesia ve Wisle
Richard Toman
Hotel Golebiewski - Wisla
Richard Toman
Wisła - 1 maja
Richard Toman
Wisła - 1 maja 2
Richard Toman
Stanislaw Hadyna amfiteatr v Wisle
Marek Kocjan
Wisla amfiteatr
Richard Toman
Wisla - Muzeum Beskidzkie
Marek Kocjan
Wisla kosciol ewangelicki 4373
Richard Toman
Wisła - kościół św. Piotra i Pawła
Marek Kocjan
Wisla kosciol ewangelicki 4374
Marek Kocjan
Wisla kosciol ewangelicki 4368
ziaro
Ustroń Polana PKP
Gary Quigg
Mussenden Temple, Northern Ireland #4
Jeffrey Martin
Bric a Brac - Shop 2 - Panorama 2
Vil Muhametshin
Church Saint-Merri, Paris
Stefano Gelli
Querceto - Pieve di San Giovanni Battista HDR
Daniel da Costa Gomes Martins
VILA JUNINA 2012 - SÃO LUÍS SHOPPING - SÃO LUÍS 400 ANOS
Vil Muhametshin
French garden at Rundale Palace - aerial view, Latvia
Taras Slobodyanik
Bogdano (Smela)
Christian Bersano
Nosy Be Manga Soa
Marcio Cabral
Prata's River Waterfall
pix
Odd Fellows cabins
Christian Hartmann
Odessa Eagle
Christian Bersano
Nosy Sakatia Ampasimena Commerce
Richard Toman
Zámek Šilheřovice
Richard Toman
Velka Rača vrchol
Richard Toman
Karviná - Olza ( Olše ) 2
Richard Toman
Důl Darkov Bagr
Richard Toman
Těšín Náměstí - Cieszyn Rynek
Richard Toman
Cyrilka na Pustevnách
Richard Toman
Bratislava - Men at Work ( Čumil )
Richard Toman
Masarykovo namesti Karvina - Frystat
Richard Toman
Park Boženy Nemcové v Karviné
Richard Toman
Karviná - Kostel Povýšení Svatého kříže
Richard Toman
Penzion Silesia ve Wisle
Richard Toman
Lazně Darkov Karviná Hranice
More About Europe

Europe is generally agreed to be the birthplace of western culture, including such legendary innovations as the democratic nation-state, football and tomato sauce.The word Europe comes from the Greek goddess Europa, who was kidnapped by Zeus and plunked down on the island of Crete. Europa gradually changed from referring to mainland Greece until it extended finally to include Norway and Russia.Don't be confused that Europe is called a continent without looking like an island, the way the other continents do. It's okay. The Ural mountains have steadily been there to divide Europe from Asia for the last 250 million years. Russia technically inhabits "Eurasia".Europe is presently uniting into one political and economic zone with a common currency called the Euro. The European Union originated in 1993 and is now composed of 27 member states. Its headquarters is in Brussels, Belgium.Do not confuse the EU with the Council of Europe, which has 47 member states and dates to 1949. These two bodies share the same flag, national anthem, and mission of integrating Europe. The headquarters of the Council are located in Strasbourg, France, and it is most famous for its European Court of Human Rights. In spite of these two bodies, there is still no single Constitution or set of laws applying to all the countries of Europe. Debate rages over the role of the EU in regards to national sovereignty. As of January 2009, the Lisbon Treaty is the closest thing to a European Constitution, yet it has not been approved by all the EU states. Text by Steve Smith.