This panorama can be embedded into a non-commercial site at no charge. Leia mais
LICENSE MODAL

1 Like

Sportska hala - odbojka - Srbija - Bugarska - 2011
Serbia

U fantastičnoj atmosferi prepune dvorane u Požarevcu 13.5.2011., Srbija je pobedila Bugarsku sa 3:0, po setovima 26:24, 26:24 i 25:21, posle 85 minuta igre. Pre početka utakmice, Miomir Ilić, predsednik Skupštine Požarevca, predao je Konstantinu Čupkoviću „Zlatnu plaketu OK Mladi radnik". U prvom setu, sve do finiša, Bugarska je vodila. Srbija je u završnici uspela da sustigne vođstvo Bugara, a zatim i da stigne do prve set lopte. Nije Srbija iskoristila prvu, ali jeste drugu za 26:24 i 1:0 u setovima. U drugom setu viđena je potpuno drugačija slika. Imala je Srbija vođstvo 20:14, ali je dozvolila Bugarskoj da izjednači na 21:21. U zanimljivoj završnici, Srbija je imala dve vezane set lopte, ali je Bugarska izjednačila. Ipak, Srbija je iskoristila treću set loptu za identičan rezultat kao u prvom setu, 26:24 i 2:0 u setovima. Treći set je u potpunosti pripao izabranicima Igora Kolakovića, koji su od početka stekli prednost koju nisu ispuštali do kraja. U finišu, stigli su do četiri vezane meč lopte i iskoristili drugu za 25:21, odnosno 3:0 u setovima. Srbija i Bugarska će u subotu od 18,00 časova u beogradskoj dvorani Šumice odigrati drugu prijateljsku utakmicu. Utakmicu u dvorani SC Požarevac posmatralo je 2500 gledalaca, a sudili su Boris Kolarević i Anđelko Popović. SRBIJA: N. Kovačević (10), Janić, Vl. Petković (1), Terzić (6), Mitić, Samardžić, Nikić (4), Rašić (8), Dokić (13), Starović, Ve. Petković, Petrović (6), Čupković, Rosić. Treneri: Igor Kolaković i Željko Bulatović BUGARSKA: Žekov (3), Ivanov, Mitev, Jordanov (7), Aananijev (12), Josifov (4), Božilov, Todorov (13), Aleksijev (10), Gadžanov, Gradinarov, Milušev (7), Skrimov. Trener: Miroslav Živkov.

Copyright: Saša Stojanović
Type: Spherical
Resolution: 6324x3162
Taken: 13/05/2011
Uploaded: 13/05/2011