Terchová - Jánošíkovy diery Horné die...
摄影师 EXPERT
分享
mail
License license
loading...
Loading ...

全景摄影师 Richard Toman EXPERT 日期和时间 12:32, 20/08/2011 - Views loading...

Advertisement

Terchová - Jánošíkovy diery Horné diery 6

世界 > Europe > Slovakia

标签: nature

  • 喜欢 / 不喜欢
  • thumbs up
  • thumbs down

Jánošíkovy diery Jánošíkovy diery jsou skalní útvary, které byly vytvořeny průtokem Dierového potoka. Jánošíkovy diery jsou velkým lákadlem Terchové a Vrátné doliny. Terchová je město známé svými zachovalými tradicemi a zemědělstvím. Také odtud pocházel známý slovenský zbojník Juraj Jánošík, po kterém byly také diery pojmenovány a díky kterému si toto místo zachovává dodnes mnoho pověstí a legend. Potok, protékající dierami, vytváří nádherné vodopády, nacházejí se přímo na turistické trase procházející dierami. Jedná se o netradiční atraktivní turistiku, jelikož je náročnější terén Jánošíkových dier překonáván pomocí lávek a řetězů, které se nacházejí přímo u vodopádů. Budete si tak moci vychutnat tuto krásu přírody z patřičné blízkosti. Na své si tak přijdou nejen turisté, ale velký zážitek a spoustu nádherných fotografií si mohou odnést také fotografové. Jánošíkovy diery z osady Biely potok Jsou rozděleny do 3. částí – Horné, Dolné a Nové diery. Dolné diery se nacházení v blízkosti osady Biely potok. Na Dolné diery se můžete vydat po modré turistické značce. Modrá značka vás po chvíli dovede na rozcestí, kde můžete pokračovat dále na Dolné diery, nebo se můžete odbočit na Nové diery a pokračovat po žluté značce. Nakonec, ať už se rozhodnete jakkoli, vás cesta zavede na rozcestí, kde se obě cesty křižují. Zde je možnost si koupit nějaké občerstvení. Dále potom můžete pokračovat po modré turistické značce na Horné diery, nebo túru ukončit.

comments powered by Disqus

在附近的图片Slovakia

map

A:

摄影师Miroslav Olesnanik, 距离此处40远

B:

摄影师Miroslav Olesnanik, 距离此处100远

C: Terchová - Jánošíkovy diery Horné diery 4

摄影师Richard Toman, 距离此处130远

Jánošíkovy diery Jánošíkovy diery jsou skalní útvary, které byly vytvořeny průtokem Dierového potoka....

Terchová - Jánošíkovy diery Horné diery 4

D: Terchová - Jánošíkovy diery Horné diery

摄影师Richard Toman, 距离此处170远

Jánošíkovy diery Jánošíkovy diery jsou skalní útvary, které byly vytvořeny průtokem Dierového potoka....

Terchová - Jánošíkovy diery Horné diery

E: Terchová - Jánošíkovy diery Horné diery 2

摄影师Richard Toman, 距离此处190远

Jánošíkovy diery Jánošíkovy diery jsou skalní útvary, které byly vytvořeny průtokem Dierového potoka....

Terchová - Jánošíkovy diery Horné diery 2

F: Terchová - Jánošíkovy diery Horné diery

摄影师Richard Toman, 距离此处300远

Jánošíkovy diery Jánošíkovy diery jsou skalní útvary, které byly vytvořeny průtokem Dierového potoka....

Terchová - Jánošíkovy diery Horné diery

G: Frozen waterfall Diery under Velky Rozsutec

摄影师Petr Kolčář, 距离此处350远

Frozen waterfall Diery under Velky Rozsutec in Mala Fatra.Date the twenty-seven of February.

Frozen waterfall Diery under Velky Rozsutec

H: Salaš Podžiar

摄影师Hana Dusíková, 距离此处560远

Salaš Podžiar

I: Terchová - Jánošíkovy diery Koliba Podžiar

摄影师Richard Toman, 距离此处620远

Jánošíkovy diery Jánošíkovy diery jsou skalní útvary, které byly vytvořeny průtokem Dierového potoka....

Terchová - Jánošíkovy diery Koliba Podžiar

J: Vrch Podžiar

摄影师Hana Dusíková, 距离此处710远

Vrch Podžiar

此全景拍摄于Slovakia, Europe

这是一个概述Europe

Europe is generally agreed to be the birthplace of western culture, including such legendary innovations as the democratic nation-state, football and tomato sauce.

The word Europe comes from the Greek goddess Europa, who was kidnapped by Zeus and plunked down on the island of Crete. Europa gradually changed from referring to mainland Greece until it extended finally to include Norway and Russia.

Don't be confused that Europe is called a continent without looking like an island, the way the other continents do. It's okay. The Ural mountains have steadily been there to divide Europe from Asia for the last 250 million years. Russia technically inhabits "Eurasia".

Europe is presently uniting into one political and economic zone with a common currency called the Euro. The European Union originated in 1993 and is now composed of 27 member states. Its headquarters is in Brussels, Belgium.

Do not confuse the EU with the Council of Europe, which has 47 member states and dates to 1949. These two bodies share the same flag, national anthem, and mission of integrating Europe. The headquarters of the Council are located in Strasbourg, France, and it is most famous for its European Court of Human Rights.

In spite of these two bodies, there is still no single Constitution or set of laws applying to all the countries of Europe. Debate rages over the role of the EU in regards to national sovereignty. As of January 2009, the Lisbon Treaty is the closest thing to a European Constitution, yet it has not been approved by all the EU states. 

Text by Steve Smith.

分享这个全景图